Białe zęby – jak szybko możemy je uzyskać?

Wielu z nas ma obsesję na punkcie białych zębów. Obojętnie ile byśmy ich nie szczotkowali, nieważne jakiej pasty byśmy nie używali to i tak wydają nam się niewystarczająco białe. Często psuje nam to radość z życia, uśmiechania się, pozowania do zdjęć. A przecież są dziś już metody, dzięki którym można żeby wybielić, cieszyć się pięknym uśmiechem i patrzeć śmiało w lustro. Wymaga to jednak wizyty u kogoś, kto zajmuje się stomatologią estetyczną, a w szczególności wybielaniem zębów.

Istnieje jeden zabieg, który w szybki sposób zapewni naszym zębom blask a nam radość, zadowolenie i brak kompleksów. Trwa on około półtorej godziny i wykonywany jest w klinikach zajmujących się stomatologią estetyczną. Metoda ta opiera się na zastosowaniu wybielającego żelu, który jest aktywowany poprzez działanie specjalnego światła. Światło to jest zimne i pochodzi ze źródła LED. Zabieg ten jest bezpieczny bo nie naraża zębów na obumarcie, zaś miękkich tkanek na nadwrażliwość, co oznacza, że jest on także bolesny. Efektem takiego zabiegu są zęby jaśniejsze nawet o osiem tonów. To bardzo duża różnica. Po skończonym zabiegu naprawdę będziemy mieli inne zęby – o wiele bielsze i o wiele ładniejsze.

Jest to obecnie najbardziej nowoczesna i najbardziej skuteczna metoda wybielania zębów. Wypracowana została w Stanach Zjednoczonych i to ona stoi za śnieżnobiałymi uśmiechami hollywoodzkich gwiazd. Jeśli więc i my chcemy wyglądać tak pięknie i zachwycać promiennymi uśmiechami warto wypróbować tę metodę.